Podanie o pracę Pracownik/Robotnik Budowlany | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik/Robotnik Budowlany

Podanie o pracę Pracownik Zakładu Pogrzebowego
1 lipca 2018
Podanie o pracę Praktykant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik/Robotnik Budowlany

Wzór podania o pracę dla Pracownika/Robotnika Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika/Robotnika Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika/Robotnika Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika/Robotnika Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika/Robotnika Budowlanego:

CV Pracownik/Robotnik Budowlany | List motywacyjny Pracownik/Robotnik Budowlany
 

 

Opis zawodu Pracownik/Robotnik Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik/Robotnik Budowlany.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika/robotnika budowlanego należy prowadzenie prac budowlanych lub remontowych. W szczególności są tao takie prace jak: murowanie,, kładzenie dachów, tynkowanie, malowanie, ocieplanie, kładzenie płytek czy montaż różnego rodzaju elementów. Ponadto do obowiązków budowlańca należy dbanie o czystość i porządek na placu budowy oraz przestrzeganie wszystkich zasad BHP. Pracodawcy od kandydatów wymagają minimum wykształcenia zawodowego, doświadczenia oraz bardzo dobrej znajomości zasad sztuki budowlanej. Ważna jest również dokładność, staranność, zaangażowanie, umiejętność samodzielnej pracy oraz współdziałania w grupie. Osoba pracująca na budowie musi również posiadać bardzo dobry stan zdrowia oraz sprawność fizyczną. Trzeba być przygotowanym na noszenie lub wożenie ciężkich przedmiotów, pracę w niewygodnych pozycjach lub pracę na wysokości. Pracownik/robotnik budowlany w sezonie wiosennym, letnim i jesiennym wykonuje swą pracę od rana aż do samego wieczora od poniedziałku do piątku lub soboty. Odpoczynek ma dopiero zimą, kiedy prace budowlane nie mogą być wykonywane ze względów technologicznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia