Podanie o pracę Pracownik Socjalny | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik Socjalny

Podanie o pracę Pracownik Produkcji
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik Zakładu Pogrzebowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik Socjalny

Wzór podania o pracę dla Pracownika Socjalnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika Socjalnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika Socjalnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika Socjalnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Socjalnego:

CV Pracownik Socjalny | List motywacyjny Pracownik Socjalny
 

 

Opis zawodu Pracownik Socjalny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik Socjalny.

Praca na stanowisku pracownika socjalnego nie należy do łatwych. Jest ona skierowana do osób, które ukończyły studia wyższe o kierunku pokrewnym z pomocą społeczną. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się dużej empatii, tolerancji, chęci niesienia pomocy. Należy cechować się również dobrym stanem zdrowia i dużą odpornością psychiczną, gdyż praca z rodzinami i ludźmi dysfunkcyjnymi może znacznie obciążać psychikę pracownika. Do głównych zadań pracownika socjalnego należy rozpoznawanie i określanie potrzeb osób potrzebujących. Następnie te potrzeby są zaspokajane poprzez pomoc psychologiczną, materialną oraz pieniężną. Zadaniem pomocy społecznej jest zapewnienie podstawowych warunków do życia czyli osobom o niskich dochodach, bez pracy, o trudnych warunkach mieszkaniowych, z problemami, których nie potrafią rozwiązać samodzielnie. Pracownik socjalny pracuje od poniedziałku do piątku w stałych godzinach po osiem godzin dziennie. Ze względu na rożnego rodzaju akcje pomocowe mogą zdarzyć się sytuacje pracy w weekendy lub późnym popołudniem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia