Podanie o pracę Pracownik Zakładu Pogrzebowego | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik Zakładu Pogrzebowego

Podanie o pracę Pracownik Socjalny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik/Robotnik Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik Zakładu Pogrzebowego

Wzór podania o pracę dla Pracownika Zakładu Pogrzebowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika Zakładu Pogrzebowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika Zakładu Pogrzebowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika Zakładu Pogrzebowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Zakładu Pogrzebowego:

CV Pracownik Zakładu Pogrzebowego | List motywacyjny Pracownik Zakładu Pogrzebowego
 

 

Opis zawodu Pracownik Zakładu Pogrzebowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik Zakładu Pogrzebowego.

Zawód pracownika zakładu pogrzebowego wymaga od osoby go wykonującej dużego poczucia taktu, cierpliwości, zaradności i operatywności. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie zmarłemu godnego pochówku, a rodzinie pomocy i wsparcia w organizacji jego ostatniej posługi. Do jego zadań należy przedstawienie oferty zakładu i zawarcie umowy-zlecenia, w którym określone są dokładne jej warunki. Najczęściej pracownicy zakładów pogrzebowych proszeni są o zorganizowanie pogrzebu, przewóz ciała, zamówienie wieńców i wiązanek, wydrukowanie klepsydr i przygotowanie oprawy muzyczno-wokalnej nabożeństwa. Czasem zakres ich zadań jest poszerzany o organizację kremacji zwłok, murowanie grobu i ustawianie dekoracji. Dobrze zorganizowana firma pogrzebowa posiada kilku pracowników, którzy zajmują się określonymi czynnościami. Praca w zakładzie pogrzebowym to zawód, który wiąże się z nie standaryzowanymi godzinami pracy. Zgony następują o różnych godzinach i o różnych porach dnia i nocy. Jednak realizacja usługi pogrzebowej musi nastąpić w określonym w umowie terminie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia