Podanie o pracę Praktykant | StartCV.pl

Podanie o pracę Praktykant

Podanie o pracę Pracownik/Robotnik Budowlany
1 lipca 2018
Podanie o pracę Prezenter Telewizyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Praktykant

Wzór podania o pracę dla Praktykanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Praktykanta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Praktykanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Praktykanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Praktykanta:

CV Praktykant | List motywacyjny Praktykant
 

 

Opis zawodu Praktykant

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Praktykant.

Praktykant jest to osoba, która przygotowuje się do wykonywania danego zawodu. Najczęściej są to studenci i uczniowie, ale również absolwenci. Praktyki mają za zadanie przygotować do wykonywania danego zawodu. Pozwalają poznać w jaki sposób wygląda praca na danym stanowisku, jaki jest zakres obowiązków. Wielu uczniów i studentów dopiero podczas praktyk, tak naprawdę dowiaduje się jaki zawód wybrali oraz co ich czeka w pracy w danym zawodzie po zakończeniu edukacji. Praktykant w firmie otrzymuje opiekuna, który może opiekować się jedną lub kilkoma osobami. Opiekun wdraża praktykantów w specyfikę pracy, pokazuje czym się zajmują osoby na danym stanowisku, zapoznaje z personelem oraz całą firmą. Praktyki zazwyczaj są bezpłatne. Tylko w niektórych przypadkach i niektóre firmy decydują się na płatne praktyki, jednak najczęściej jest to dofinansowanie z urzędu pracy. Praktykant pracuje niepełnym wymiarze godzin. Jest to zazwyczaj kilka godzin dziennie, przez 2-3 dni w tygodniu. Praktyki trwają od miesiąca do 3 miesięcy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia