Podanie o pracę Projektant Mody | StartCV.pl

Podanie o pracę Projektant Mody

Podanie o pracę Programista
1 lipca 2018
Podanie o pracę Projektant Systemów Komputerowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Projektant Mody

Wzór podania o pracę dla Projektanta Mody został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Projektanta Mody zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Projektanta Mody można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Projektanta Mody

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Projektanta Mody:

CV Projektant Mody | List motywacyjny Projektant Mody
 

 

Opis zawodu Projektant Mody

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Projektant Mody.

Projektant mody to osoba będąca artystą. Do jej zadań należy stworzenie kolekcji ubrań wraz z dodatkami do nich. Praca może być wykonywana w domach mody, gdzie ma charakter bardziej artystyczny. Stworzone ubiory trafiają do salonów mody i są prezentowane przez modelki na wybiegach. Są to miejsca, gdzie tworzy się nowe trendy i wyznacza kierunki w modzie światowej. Drugim miejscem pracy są firmy odzieżowe. Tutaj praca ma charakter użytkowy. Tworzone są ubrania codziennego użytku taki jak: koszulki, spodnie, obuwie, kurtki, swetry itp. ta odzież trafia do seryjnej produkcji i później na sklepowe półki. Projektant odpowiada za wizję ubioru, dobiera materiały oraz odpowiednie kolory, w zależności od przeznaczenia danego stroju. Projektant musi być w ciągłym ruchu, musi na bieżąco śledzić najnowsze trendy w modzie oraz nastroje konsumenckie.Czas pracy projektanta mody nie jest stały, uzależniony jest od ilości pracy oraz etapu tworzenia nowej kolekcji. Nieraz wymagana jest praca wieczorami i w weekendy podczas pokazów mody.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia