Podanie o pracę Przedstawiciel Handlowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Przedstawiciel Handlowy

Podanie o pracę Prokurator
1 lipca 2018
Podanie o pracę Przedstawiciel Medyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,38.
Loading...

Wzór podania o pracę Przedstawiciel Handlowy

Wzór podania o pracę dla Przedstawiciela Handlowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Przedstawiciela Handlowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Przedstawiciela Handlowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Przedstawiciela Handlowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Przedstawiciela Handlowego:

CV Przedstawiciel Handlowy | List motywacyjny Przedstawiciel Handlowy
 

 

Opis zawodu Przedstawiciel Handlowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel handlowy ma za zadanie sprzedaż produktów lub usług firmy dla której pracuje, na zlecenie. W jego zakresie obowiązków jest obsługa podmiotów znajdujących się na terenie jego działania, a także osiąganie sprzedaży minimalnej, określonej w warunkach jego umowy. Aby osiągnąć zamierzone cele, przedstawiciel handlowy musi dobrze przygotować się do rozmowy handlowej, a także opracować ofertę handlową, która będzie dla klientów atrakcyjna. Zadania przedstawiciela nie kończą się na finalizacji umowy. Kolejnym jego obowiązkiem jest utrzymywanie stałych kontaktów z klientem, a także aktywne poszukiwania kolejnych. Czas pracy przedstawiciela handlowego oscyluje w granicach od 6 do 9 godzin dziennie i przeważnie są to godziny otwarcia sklepów i pracy biur. Niektóre obowiązki, jak na przykład przesyłanie zamówień klientów mogą być wykonywane poza godzinami pracy, ale przeważnie do określonej godziny. Przedstawiciel handlowy musi być przede wszystkim dyspozycyjny i doskonale zorganizowany.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia