Podanie o pracę Przedstawiciel Medyczny | StartCV.pl

Podanie o pracę Przedstawiciel Medyczny

Podanie o pracę Przedstawiciel Handlowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Przewodnik Turystyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Przedstawiciel Medyczny

Wzór podania o pracę dla Przedstawiciela Medycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Przedstawiciela Medycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Przedstawiciela Medycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Przedstawiciela Medycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Przedstawiciela Medycznego:

CV Przedstawiciel Medyczny | List motywacyjny Przedstawiciel Medyczny
 

 

Opis zawodu Przedstawiciel Medyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Przedstawiciel Medyczny.

Praca przedstawiciela medycznego polega na aktywnej sprzedaży wyrobów medycznych w aptekach, szpitalach, przychodniach zdrowia, klinikach, centrach rehabilitacji. Do jego głównych zadań należy nawiązywanie kontaktu z klientem, prezentacja oferty firmy, przyjmowanie zamówień, doradztwo, kreowanie marki firmy, ścisła współpraca z lekarzami i innymi przedstawicielami rynku medycznego, a także przygotowywanie ofert sprzedaży wraz z wyceną, monitorowanie przebiegu realizacji projektów sprzedażowych. Osoba na tym stanowisku musi posiadać gruntowną wiedzę na temat sprzedawanych produktów, musi to być ekspert, który potrafi doradzić, wytłumaczyć, wzbudzić zaufanie oraz przekonać klienta do zakupu. Przedstawiciel handlowy ma nienormowany czas pracy, jednak praktyka pokazuje, że pracują oni po 9-10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Zdarzają się jednak sytuacje pracy w weekendy na seminariach, pokazach lub szkoleniach. Wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii otrzymywanej za osiągnięcie limitów sprzedaży.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia