Podanie o pracę Przewodnik Turystyczny | StartCV.pl

Podanie o pracę Przewodnik Turystyczny

Podanie o pracę Przedstawiciel Medyczny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Psycholog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Przewodnik Turystyczny

Wzór podania o pracę dla Przewodnika Turystycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Przewodnika Turystycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Przewodnika Turystycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Przewodnika Turystycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Przewodnika Turystycznego:

CV Przewodnik Turystyczny | List motywacyjny Przewodnik Turystyczny
 

 

Opis zawodu Przewodnik Turystyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Przewodnik Turystyczny.

Osoba ubiegająca się o pracę na stanowisku przewodnika turystycznego musi mieć dobre kwalifikacje, zależne od tego jakim przewodnikiem chce być. Musi mieć dobry kontakt z ludźmi, musi bardzo dobrze znać się na geografii, historii oraz bardzo często wymaga się znajomości języków obcych. Musi być przygotowana nawet na najbardziej zaskakujące pytania turystów, a żadne pytanie nie może zostać bez odpowiedzi, a ponadto przewodnik powinien wskazywać na różnice i podobieństwa wobec miejsc z których pochodzą turyści. W ten sposób najskuteczniej trafia się do ich pamięci, najłatwiej znajduje zrozumienie. Znaczy to, że przewodnik musi być wszechstronnie wykształcony i wyuczony. Przewodnik turystyczny nie jest pracownikiem na etacie i nie ma stałych godzin pracy, jest angażowany tylko wtedy gdy jest dla niego zajęcie, może to być parę godzin, albo parę dni w zależności od rodzaju przewodnictwa. Godziny pracy są różne i codziennie można zaczynać i kończyć pracę o innej godzinie. W pracy przewodnika nie ma dni wolnych od pracy i świąt, wszystkie są takie same, a za pracę w dni wolne od pracy i świąteczne nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia