Podanie o pracę Psycholog | StartCV.pl

Podanie o pracę Psycholog

Podanie o pracę Przewodnik Turystyczny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Psychoterapeuta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Psycholog

Wzór podania o pracę dla Psychologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Psychologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Psychologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Psychologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Psychologa:

CV Psycholog | List motywacyjny Psycholog
 

 

Opis zawodu Psycholog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Psycholog.

Psycholog zajmuje się badaniem zachowań ludzkich. Dzięki wykorzystywaniu takich metod jak: ankieta, obserwacja, rozmowa, wywiad i testy psychologiczne, jest on w stanie uzyskać potrzebne informacje odnośnie cech osobowości, poziomu intelektualnego, zainteresowań, uzdolnień, postaw czy zaburzeń zachowań u pacjenta. Zebrane dane interpretuje on według przyjętych koncepcji i teorii psychologicznych, a następnie dobiera odpowiednie formy pomocy. Może to być wsparcie w rozwiązywaniu ważnego dla pacjenta problemu, czyli porada, albo też zastosowanie metod zmniejszających lub usuwających zaburzenia zachowania, tzw. Psychoterapia. Czas pracy psychologa oscyluje w granicach od 4 do 8 godzin dziennie. Obowiązki swoje może on wykonywać w systemie zmianowym lub o stałej porze. Zawód psychologa wyklucza działania rutynowe. Każdy pacjent, a nawet każdy jego problem powinien być przez psychologa traktowany indywidualnie. Jeśli chodzi o wybór metod i rozłożenie swych działań w czasie, psycholog cieszy się w tym wypadku dużą swobodą.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia