Podanie o pracę Psychoterapeuta | StartCV.pl

Podanie o pracę Psychoterapeuta

Podanie o pracę Psycholog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Radca Prawny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Psychoterapeuta

Wzór podania o pracę dla Psychoterapeuty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Psychoterapeuty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Psychoterapeuty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Psychoterapeuty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Psychoterapeuty:

CV Psychoterapeuta | List motywacyjny Psychoterapeuta
 

 

Opis zawodu Psychoterapeuta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Psychoterapeuta.

Praca psychoterapeuty opiera się na specjalistycznej wiedzy, praktyce zawodowej oraz intuicji terapeuty. Do jego obowiązków należy prowadzenie terapii zespołowych lub indywidualnych, podczas tzw. sesji. W ich trakcie terapeuta stosuje środki psychologiczne, bazujące na kontakcie słownym pacjentem. Jego działania mają na celu zdiagnozowanie problemu i opracowanie odpowiedniej terapii. Oprócz tego, na spotkaniach tych, zawierany jest tzw. kontrakt psychologiczny, który określa cele i formę psychoterapii, częstotliwość spotkań oraz wzajemne oczekiwania związane z terapią. Środkami psychoterapeutycznymi stosowanymi w tym zawodzie są: treningi, hipnoza, muzykoterapia, a także zajęcia plastyczne. Godziny pracy psychoterapeuty często określane są warunkami organizacyjnymi instytucji w której jest zatrudniony. Optymalnie nie powinien on przekraczać 6 godzin dziennie, ze względu na duże skupienie uwagi na problemach pacjenta, związane z tym zawodem. Każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Psychoterapeuta nie może zatem popadać w swojej pracy w rutynę, gdyż grozi to wypaleniem zawodowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia