Podanie o pracę Radca Prawny | StartCV.pl

Podanie o pracę Radca Prawny

Podanie o pracę Psychoterapeuta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Ratownik Górski
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Radca Prawny

Wzór podania o pracę dla Radcy Prawnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Radcy Prawnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Radcy Prawnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Radcy Prawnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Radcy Prawnego:

CV Radca Prawny | List motywacyjny Radca Prawny
 

 

Opis zawodu Radca Prawny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Radca Prawny.

Osoba zatrudniona na stanowisku radcy prawnego najczęściej jest pracownikiem kancelarii prawniczej, biura prawnego lub zatrudniona jest w przedsiębiorstwie, spółce lub też firmie prywatnej. Do podstawowych zadań radcy prawnego należy: konsultowanie z klientem decyzji, które mogą mieć konsekwencje prawne, doradzanie mu podjęcie działań, które nie będą narażać go na niepożądane skutki, a także reprezentowanie go w postępowaniu cywilnym, administracyjnym lub karnym. Jego obowiązkiem jest dbanie o interesy klienta. Radca prawny zatrudniony w organach administracji państwowej lub samorządowej opiniuje pod względem prawnym akty wydawane przez te jednostki, prowadzi i aktualizuje listę wydanych zarządzeń i pilnuje ich zgodności z przepisami wyższego rzędu. Dzienny czas pracy radcy prawnego wynosi około 8 godzin i jest ściśle uzależniony od ilości prowadzonych spraw. Radca pracy nie podlega z reguły nadzorowi zwierzchnika, a niezależność jego opinii gwarantowana jest ustawowo. Z zawodem tym wiąże się konieczność wyjazdów służbowych, choć zdarzają się one rzadko.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia