Podanie o pracę Ratownik Wodny | StartCV.pl

Podanie o pracę Ratownik Wodny

Podanie o pracę Ratownik Górski
1 lipca 2018
Podanie o pracę Recepcjonista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Ratownik Wodny

Wzór podania o pracę dla Ratownika Wodnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Ratownika Wodnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Ratownika Wodnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Ratownika Wodnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ratownika Wodnego:

CV Ratownik Wodny | List motywacyjny Ratownik Wodny
 

 

Opis zawodu Ratownik Wodny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Ratownik Wodny.

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku ratownika wodnego należy zapewnienie bezpieczeństwa życia ludzkiego na wodach kąpielisk i pływalni. Ratownik wodny jest pracownikiem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (WOPR). Do jego podstawowych obowiązków należy pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku, sygnalizowanie naruszenia zasad obowiązujących na terenie kąpieliska oraz niezwłoczne reagowanie na sygnał wzywania pomocy. Ratownik wodny musi ponadto, dbać o sprawność sprzętu ratowniczego i pomocniczego oraz o systematyczne doskonalenie posiadanych umiejętności. Również do jego obowiązków należy wyznaczanie stref dla umiejących i nie umiejących pływać. Praca ratownika wodnego jest w dużej mierze sezonowa, szczególnie jeśli chodzi o odkryte akweny wodne. Wykonuje on swoją pracę w specjalnym stroju, najczęściej koloru pomarańczowego, który najczęściej składa się ze spodenek lub stroju pływackiego, koszulki oraz czapeczki. W wyposażeniu ratowników znajduje się również dres, sztormiak i kamizelka asekuracyjna.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia