Podanie o pracę Recepcjonista | StartCV.pl

Podanie o pracę Recepcjonista

Podanie o pracę Ratownik Wodny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Rzecznik Patentowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Recepcjonista

Wzór podania o pracę dla Recepcjonisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Recepcjonisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Recepcjonisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Recepcjonisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Recepcjonisty:

CV Recepcjonista | List motywacyjny Recepcjonista
 

 

Opis zawodu Recepcjonista

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Recepcjonista.

Osoba pracująca na stanowisku recepcjonisty świadczy klientom usługi turystyczne. Jest odpowiedzialna za obsługę programu komputerowego, który zawiera system recepcyjny jest to podstawowe narzędzie pracy przy rezerwacji, meldowaniu, naliczaniu i pobieraniu opłat. W zależności od wielkości hotelu i jego organizacji w recepcji mogą występować różne stanowiska pracy. Można wyróżnić dysponenta, który najczęściej pełni rolę kierownika zmiany, jest odpowiedzialny za pokoje, sporządzanie raportu zakwaterowań. Inne stanowiska występujące w większych hotelach to kasjer, jest odpowiedzialny za zakładanie i wystawianie rachunków związanych z pobytem gościa w hotelu. Jest również meldunkowy, który melduje gości oraz dokonuje wymeldowania. Cechą zawodu odróżniającą to stanowisko od innych jest umiejętność komunikacji z ludźmi. Recepcjonista musi być opanowany, uprzejmy, spostrzegawczy. Recepcjonista musi mieć umiejętność łatwego wypowiadania się w mowie i piśmie oraz znać co najmniej jeden język obcy. Praca recepcjonisty trwa zazwyczaj 12 godzin w systemie 12 na 24, czyli 12 godzin pracy na 24 godziny wolne. Praca trwa zarówno w dzień jak i w nocy, nie wykluczając niedziel oraz świąt. Podczas wykonywania czynności służbowych recepcjonista pracuje w ubraniu reprezentacyjnym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia