Podanie o pracę Rzeczoznawca | StartCV.pl

Podanie o pracę Rzeczoznawca

Podanie o pracę Rzecznik Patentowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Rzeźnik Wędliniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63.
Loading...

Wzór podania o pracę Rzeczoznawca

Wzór podania o pracę dla Rzeczoznawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Rzeczoznawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Rzeczoznawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Rzeczoznawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Rzeczoznawcy:

CV Rzeczoznawca | List motywacyjny Rzeczoznawca
 

 

Opis zawodu Rzeczoznawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Rzeczoznawca.

Rzeczoznawca jest to osoba, która zajmuje się wykonywaniem ekspertyz, analiz i wycen przedmiotów i nieruchomości. Praca rzeczoznawcy szczególnie wykorzystywana jest przez sądy, urzędy samorządowe, towarzystwa ubezpieczeniowe lub podczas sprzedaży i zakupu nieruchomości. Praca rzeczoznawcy polega na dokonaniu dokładnych oględzin przedmiotu oraz otoczenia go otaczającego, dokonania szczegółowej analizy w laboratorium oraz na samym końcu do dokonania szczegółowego sprawozdania z dokonanej oceny. Jest wiele dziedzin życia, w których pracują rzeczoznawcy: w transporcie, w budownictwie, matematyce, fizyce, kryminalistyce, itp. praca rzeczoznawcy ma miejsce w terenie, w laboratoriach i miejscach do przeprowadzania badań oraz w biurach, gdzie dokonuje się części opisowej.Praca rzeczoznawcy jest w głównej mierze uzależniona od otrzymywanych zleceń od prokuratur, sądów, policji, samorządów. Dlatego nie da się jednoznacznie określić godzin pracy dla rzeczoznawcy. W zależności od ilości zleceń praca może trwać nawet do 12 godzin dziennie, również w soboty i niedziele.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia