Podanie o pracę Rzeźnik Wędliniarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Rzeźnik Wędliniarz

Podanie o pracę Rzeczoznawca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Sanitariusz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Rzeźnik Wędliniarz

Wzór podania o pracę dla Rzeźnika Wędliniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Rzeźnika Wędliniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Rzeźnika Wędliniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Rzeźnika Wędliniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Rzeźnika Wędliniarza:

CV Rzeźnik Wędliniarz | List motywacyjny Rzeźnik Wędliniarz
 

 

Opis zawodu Rzeźnik Wędliniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Rzeźnik Wędliniarz.

Osoba zatrudniona na stanowisku rzeźnika wędliniarza zajmuje się przetwarzaniem tuszy zwierzęcej na takie wyroby jak: szynki, balerony, polędwice, kiełbasy, konserwy, kiszki, salcesony, pasztety i smalce. Do podstawowych zadań związanych z tym stanowiskiem należy: chłodzenie, zamrażanie, wędzenie, solenie, peklowanie, gospodarowanie ubocznymi artykułami uboju, magazynowanie surowców oraz surowców gotowych. Do jego obowiązków może również należeć obsługa maszyn plasterkujących, dozujących, ważących oraz maszyn zamykających aseptycznie folie lub tacki, a nawet mycie, opalanie, oczyszczanie zewnętrzne, usuwanie skóry oraz wytrzewianie. Rzeźnik wędliniarz wykonuje swoje obowiązki w systemie jedno-, dwu- i trzyzmianowym, także w porze nocnej). Wymiar pracy ulega zwiększeniu najczęściej podczas okresów przedświątecznych. Zadania rzeźnika wędliniarza wykonywane są rutynowo, czyli powtarzalnie. Konieczność zachowania czystości i higieny wymusza na nich noszenie odzieży ochronnej i czepków na głowie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia