Podanie o pracę Sanitariusz | StartCV.pl

Podanie o pracę Sanitariusz

Podanie o pracę Rzeźnik Wędliniarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Scenograf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór podania o pracę Sanitariusz

Wzór podania o pracę dla Sanitariusza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Sanitariusza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Sanitariusza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Sanitariusza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sanitariusza:

CV Sanitariusz | List motywacyjny Sanitariusz
 

 

Opis zawodu Sanitariusz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Sanitariusz.

Sanitariusz to osoba odpowiedzialna za utrzymanie czystości w salach szpitalnych i sanitariatach. Do jego zadań należy współpraca z wyższym personelem medycznym w sprawowaniu opieki nad chorymi czy poszkodowanymi w wypadkach. Sanitariusz powinien zachować bezwzględny porządek i czystość na swoim stanowisku pracy. Oprócz sanitariusza szpitalnego i sanitariusza pracującego w karetce wyróżniamy sanitariusza pracującego na oddziałach psychiatrycznych i gipsiarzy. Sanitariusz pracujący na oddziale psychiatrycznym wykonuje takie same czynności jak sanitariusz szpitalny czyli dba o czystość pomieszczeń, pielęgnuje chorych itp. Czuwa nad bezpieczeństwem personelu oraz chorych przebywających na oddziale. Towarzyszy pacjentom podczas spacerów po szpitalnym parku. Sanitariusz gipsiarz zajmuje się zakładaniem i zdejmowaniem chorym gipsu oraz utrzymywanie porządku i czystości w Sali opatrunkowej. Sanitariusz pracuje w systemie zmianowym, zazwyczaj jest to 12 godzin na dobę w dzień lub w nocy nie wyłączając niedzieli i świąt, ale jest to wszystko wcześniej ustalone i omówione w harmonogramie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia