Podanie o pracę Sekretarka | StartCV.pl

Podanie o pracę Sekretarka

Podanie o pracę Sędzia Sportowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Serwisant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Sekretarka

Wzór podania o pracę dla Sekretarki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Sekretarki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Sekretarki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Sekretarki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sekretarki:

CV Sekretarka | List motywacyjny Sekretarka
 

 

Opis zawodu Sekretarka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Sekretarka.

Do głównych zadań sekretarki można zaliczyć prowadzenie biura, łączenie rozmów, przyjmowanie korespondencji, reprezentowanie szefa przed przybyłymi gośćmi. Osobę sekretarki można spotkać w dużych korporacjach, firmach produkcyjnych i usługowych, małych kancelariach, firmach prywatnych, urzędach, instytucjach samorządowych i państwowych oraz w szkołach i na uczelniach. Są to osoby, które zajmują się organizacją pracy sekretariatu oraz pomagają szefowi w wielu czynnościach w ciągu dnia. Osoba na tym stanowisku musi się dobrze prezentować, ponieważ jest wizytówką szefa i firmy. Musi być komunikatywna oraz posiadać umiejętność dobrej organizacji pracy. Warto aby była to osoba wykształcona, znała przynajmniej jeden obcy język i była obyta w świecie. Sekretarka zajmuje się prowadzeniem dokumentacji, rejestruje przesyłki i listy jak również wysyła korespondencję wychodzącą od szefa, łączy rozmowy telefoniczne, umawia szefa na spotkania.Praca sekretarki trwa osiem godzin dziennie od poniedziałku do piątku, rzadko występują nadgodziny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia