Podanie o pracę Serwisant | StartCV.pl

Podanie o pracę Serwisant

Podanie o pracę Sekretarka
1 lipca 2018
Podanie o pracę Ślusarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Serwisant

Wzór podania o pracę dla Serwisanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Serwisanta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Serwisanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Serwisanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Serwisanta:

CV Serwisant | List motywacyjny Serwisant
 

 

Opis zawodu Serwisant

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Serwisant.

Serwisant w firmie jest to osoba zajmująca się serwisowaniem i wykonywaniem napraw serwisowych maszyn i urządzeń znajdujących się w zakładzie produkcyjnym. Osoba ta powinna mieć ukończone co najmniej technikum mechaniczne w zakresie obsługi i serwisowania maszyn. Bardzo ważne jest również kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, ponieważ pracodawcy niechętnie przyjmują osoby bez znajomości fachu. Dodatkowo od kandydatów wymaga się zaangażowania, cierpliwości, zdolności manualnych, chęci do pogłębiania wiedzy oraz zamiłowania do majsterkowania. Przydaje się również znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, ponieważ wiele dokumentacji technicznych maszyn są w językach obcych. Do dodatkowych zadań serwisanta należy również prowadzenie wszelkiej dokumentacji technicznej maszyn, wypełnianie kart technicznych oraz kart gwarancyjnych, raportowanie przełożonym wszelkich nieprawidłowości i awarii. Serwisant pracuje zmianowo, tak jak cały zakład produkcyjny, zazwyczaj są to zmiany po 8 godzin dziennie, jednak mogą zdążyć się firmy gdzie pracuje się po 12 godzin. Nadgodziny mogą zdarzyć się w przypadku dużych awarii.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia