Podanie o pracę Ślusarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Ślusarz

Podanie o pracę Serwisant
1 lipca 2018
Podanie o pracę Socjolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Ślusarz

Wzór podania o pracę dla Ślusarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Ślusarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Ślusarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Ślusarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ślusarza:

CV Ślusarz | List motywacyjny Ślusarz
 

 

Opis zawodu Ślusarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Ślusarz.

Praca ślusarza polega na budowie konstrukcji stalowych, utrzymywaniu urządzeń lub sprzętu w sprawności technicznej, wymontowywanie i zamontowywanie, a także naprawa mechanizmów znajdujących się w nadwoziu samochodowym, wytwarzanie, naprawy i odtwarzanie metalowych wyrobów artystycznych. Narzędziami najczęściej wykorzystywanymi w pracy ślusarza są: piły ramowe i tarczowe, pracy, wiertarki, szlifierki oraz aparaty spawalnicze. Ślusarz może budować takie wyroby i mechanizmy, jak: kraty, bramy, ogrodzenia, zbiorniki, zbrojenia budowlane, zamki, blokady, zawiasy, podnośniki, świeczniki, kandelabry, żyrandole i okucia. W zależności od specjalizacji, zakres obowiązków i metody stosowane przez ślusarzy mogą znacząco się różnić. Ślusarz pracuje zazwyczaj do 8 godzin dziennie, a jego obowiązki mogą być zazwyczaj wykonywane w miejscu pracy. Wyjątek stanowią ślusarze zatrudnieni podczas budowania konstrukcji stalowych, którzy większość swoich zadań wykonują w miejscu budowy konstrukcji. Praca ślusarza nadzorowana jest jedynie okresowo.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia