Podanie o pracę Socjolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Socjolog

Podanie o pracę Ślusarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Spawacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Socjolog

Wzór podania o pracę dla Socjologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Socjologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Socjologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Socjologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Socjologa:

CV Socjolog | List motywacyjny Socjolog
 

 

Opis zawodu Socjolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Socjolog.

Celem badań socjologa są procesy i zjawiska społeczne. Swoją pracę wykonuje on w obrębie małych i dużych grup społecznych, zbiorowości terytorialnych, subkultur oraz warstw społecznych. Jego obowiązkiem jest rozpoznawanie, opis, a także klasyfikacja zjawiska i procesów zachodzących w skupiskach ludzkich. Poprzez analizę dąży on do zrozumienia zależności zachodzących pomiędzy tymi zjawiskami. Jego praca wykorzystywana jest do walki z patologiami społecznymi, takimi jak: alkoholizm, narkomania, przestępczość, zwiększona ilość zachorowań na choroby nerwowe, samobójstwa czy załamania osobowości. Zadania socjologa uzależnione są od stanowiska jakie tan zajmuje, a mogą to być: naukowiec, badacz opinii publicznej, ekspert, praktyk oraz wykładowca. Optymalnym czasem pracy socjologa jest 6 godzin dziennie i przeważnie jest to praktyczna część jego zadań. Teorię najczęściej opracowują oni w samodzielnie ustalonym czasie pracy, w zaciszu własnego domu. Zawód ten może wiązać się z wyjazdami poza miejsce zamieszkania, choć zdarza się to rzadko.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia