Podanie o pracę Specjalista Bankowości | StartCV.pl

Podanie o pracę Specjalista Bankowości

Podanie o pracę Spawacz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Specjalista Bankowości

Wzór podania o pracę dla Specjalisty Bankowości został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Specjalisty Bankowości zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Specjalisty Bankowości można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Specjalisty Bankowości

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Specjalisty Bankowości:

CV Specjalista Bankowości | List motywacyjny Specjalista Bankowości
 

 

Opis zawodu Specjalista Bankowości

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Specjalista Bankowości.

Zadaniem specjalisty bankowości jest kompleksowa obsługa klientów banku. Szczegółowy zakres obowiązków związanych z tym zawodem zależy od tego, w którym miejscu w strukturze organizacyjnej banku znajduje się dane stanowisko. Specjalista bankowości może zajmować się kwestiami związanymi z udzielaniem kredytów, inwestycjami kapitałowymi czy operacjami bankowymi. To w jego zakresie obowiązków znajduje się nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami, informowanie, przyjmowanie wniosków i negocjowanie warunków współpracy. Do najbardziej odpowiedzialnych zadań specjalisty bankowości należy współpraca z zagranicznymi kontrahentami i innymi bankami. Miejscem pracy specjalisty bankowości jest pomieszczenie biurowe, najczęściej mieszczące się w budynku banku. Pomieszczenia w których wykonuje on swoją pracę i urządzenia dzięki którym to robi, są w pełni zautomatyzowane i technologicznie skomplikowane. Długotrwała praca przy monitorze komputera może powodować problemy z narządem wzroku, a także z kręgosłupem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia