Podanie o pracę Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) | StartCV.pl

Podanie o pracę Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Podanie o pracę Specjalista Bankowości
1 lipca 2018
Podanie o pracę Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Wzór podania o pracę dla Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP).

Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy jest osobą kierującą działem BHP w zakładzie. Oprócz koordynowania i nadzorowania działań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w danym przedsiębiorstwie, jego zadania polegają na prawidłowym przechowywaniu i kompletowaniu dokumentów związanych z wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi. Osoba zatrudniona na stanowisku kierownika BHP na obowiązek przygotować, na podstawie zebranych materiałów i pomiarów, analizę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Taka analiza musi być sporządzana co najmniej raz w roku. Do podstawowych zada n specjalisty BHP należy również organizowanie i przeprowadzanie szkoleń załogi danego zakładu pracy. Czas pracy specjalisty bezpieczeństwa i higieny pracy zwykle jest nie dłuższy niż 8 godzin i zawiera się w godzinach porannych. Wyjątek stanowią wydarzenia takie jak wypadki czy awarie, które wymagają obecności specjalisty. Wysoka pozycja w hierarchii organizacyjnej zakładu pracy powoduje, że stanowisko to podlega tylko kierownikowi zakładu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia