Podanie o pracę Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu | StartCV.pl

Podanie o pracę Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu

Podanie o pracę Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)
1 lipca 2018
Podanie o pracę Specjalista do Spraw Obsługi Klienta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu

Wzór podania o pracę dla Specjalisty do Spraw Marketingu i Handlu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Specjalisty do Spraw Marketingu i Handlu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Specjalisty do Spraw Marketingu i Handlu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Specjalisty do Spraw Marketingu i Handlu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu.

Do najważniejszych zadań specjalisty do spraw marketingu i handlu należy przygotowanie odpowiedniej oferty dla potencjalnych kontrahentów, kontakt z zainteresowanymi, prowadzenie negocjacji handlowych oraz monitorowanie zamówienia, aż do jego dotarcia do klienta. Jeżeli celem jego pracy jest kupno towarów, maszyn czy technologii powinien wpierw zebrać oferty oraz wybrać z nich najkorzystniejszą. W tym wypadku zadaniem specjalisty jest uczestnictwo w negocjacjach, a czasem także organizacja przetargów. Do obowiązków specjalisty do spraw marketingu i handlu należy wliczyć bieżące śledzenie zmian tendencji w branżach, w których funkcjonuje. Godziny pracy specjalisty ds. marketingu i handlu zależą w dużej mierze od wymogów sytuacji. Standardowo pełni on swoje obowiązki w biurze, przez nie dłużej niż 8 godzin dziennie. Reguła ta przestaje obowiązywać podczas wyjazdów służbowych lub w czasie przyjmowania zagranicznych kontrahentów. Zawód ten związany jest z dużą odpowiedzialnością finansową co wiąże się z bezustannym stresem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia