Podanie o pracę Specjalista do Spraw Sprzedaży | StartCV.pl

Podanie o pracę Specjalista do Spraw Sprzedaży

Podanie o pracę Specjalista do Spraw Rekrutacji Pracowników
1 lipca 2018
Podanie o pracę Specjalista do Spraw Szkolenia i Rozwoju Zawodowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Specjalista do Spraw Sprzedaży

Wzór podania o pracę dla Specjalisty do Spraw Sprzedaży został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Specjalisty do Spraw Sprzedaży zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Specjalisty do Spraw Sprzedaży można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Specjalisty do Spraw Sprzedaży

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Specjalisty do Spraw Sprzedaży:

CV Specjalista do Spraw Sprzedaży | List motywacyjny Specjalista do Spraw Sprzedaży
 

 

Opis zawodu Specjalista do Spraw Sprzedaży

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Specjalista do Spraw Sprzedaży.

Pracownik będący na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów i sprzedażą produktów i usług danej firmy. Klientami mogą być firmy jak i odbiorcy indywidualni. Wszystko zależny od sprzedawanego asortymentu oraz polityki firmy czy woli obsługiwać klientów indywidualnych czy klientów firmowych. Do obowiązków specjalisty ds. sprzedażny należy budowanie trwałych relacji z klientem, aktywna sprzedaż produktów i usług, sporządzanie ofert, pisanie raportów i sprawozdań z własnej pracy. Pracodawcy od kandydatów na to stanowisko wymagają doświadczenie w podobnej pracy, bardzo dobrej znajomości branży, dyspozycyjności, uczciwości. Bardzo ważna jest również komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji. Specjalista do spraw sprzedaży ma nienormowany czas pracy, jednak jest to zawód w którym pracuje się po 10, a nawet 12 godzin dziennie nawet w soboty. Wynagrodzenie uzależnione jest w większości przypadków od osiągnięcia miesięcznych limitów sprzedaży.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia