Podanie o pracę Spiker Radiowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Spiker Radiowy

Podanie o pracę Spedytor
1 lipca 2018
Podanie o pracę Sprzątaczka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Spiker Radiowy

Wzór podania o pracę dla Spikera Radiowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Spikera Radiowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Spikera Radiowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Spikera Radiowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Spikera Radiowego:

CV Spiker Radiowy | List motywacyjny Spiker Radiowy
 

 

Opis zawodu Spiker Radiowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Spiker Radiowy.

Osoba uprawiająca zawód spikera radiowego musi być przygotowana na różne sytuacje i wydarzenia mające miejsce w studiu nagrań. Zdarza się czasami że w czasie odczytywania tekstu na antenie spiker dostaje informację aby skrócił lub wydłużył czas swojego wystąpienia, wtedy nie ma czasu na układanie i obmyślenie tekstu na spokojnie, trzeba improwizować i być pewnym siebie i odważnym. Doświadczony spiker potrafi co do sekundy od chwili otrzymania tekstu wyliczyć czas jego odczytania. Powoli rola spikera radiowego ulega ograniczeniom i zawód ten ewoluuje w kierunki zawodu prezentera radiowego, a prezenter radiowy to nikt inny jak dziennikarz, który opanował umiejętności spikera. Częściej zapowiadanie audycji radiowych łączy się z ich prowadzeniem, włączaniem swoich własnych autorskich komentarzy, rozmów z gośćmi w studiu czy rozmów telefonicznych za słuchaczami. W zawodzie tym powszechnie występuje praca w systemie zmianowym w różnych porach dnia i nocy z uwzględnieniem wszystkich niedziel i świąt. Spiker osobiście odpowiada za efekt swojej pracy, która jest kontrolowana przez redaktorów programowych i realizatorów dźwięku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia