Podanie o pracę Sprzątaczka | StartCV.pl

Podanie o pracę Sprzątaczka

Podanie o pracę Spiker Radiowy
15 lutego 2019
Podanie o pracę Sprzedawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Sprzątaczka

Wzór podania o pracę dla Sprzątaczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Sprzątaczki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Sprzątaczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Sprzątaczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sprzątaczki:

CV Sprzątaczka | List motywacyjny Sprzątaczka
 

 

Opis zawodu Sprzątaczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Sprzątaczka.

Szukając pracy jako sprzątaczka, trzeba wiedzieć, że w zawodzie tym potrzebne są takie umiejętności jak dokładność, obowiązkowość, sumienność, systematyczność i uczciwość. Sprzątaczka sama organizuje sobie pracę i ustala kolejność wykonywania poszczególnych czynności, powinna mieć dobre wyczucie czasu i zmysł organizacyjny. Na stanowisku sprzątaczki szpitalnej, hotelowej i sprzątaczki szkolnej przydatna jest umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi, cierpliwość i wyrozumiałość. Do jej podstawowych zadań należy utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu higieniczno sanitarnego i dbanie o ogólny wygląd powierzonych jej powierzchni. Sprzątaczka pracuje zwykle 8 godzin dziennie, na jedną lub dwie zmiany. Sprzątaczki na ogół podlegają bezpośrednio kierownikowi działu gospodarczego, hotelowe – kierownikowi piętra, a salowe – przełożonej pielęgniarek. Praca sprzątaczki kontrolowana jest okresowo, w wypadku salowych i hotelowych nadzór jest stały. Sprzątaczki w firmach lub domach prywatnych wszelkie warunki pracy uzgadniają bezpośrednio z osobą zatrudniającą je i są przez nią kontrolowane.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia