Podanie o pracę Sprzedawca | StartCV.pl

Podanie o pracę Sprzedawca

Podanie o pracę Sprzątaczka
1 lipca 2018
Podanie o pracę Statystyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,56.
Loading...

Wzór podania o pracę Sprzedawca

Wzór podania o pracę dla Sprzedawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Sprzedawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Sprzedawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Sprzedawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sprzedawcy:

CV Sprzedawca | List motywacyjny Sprzedawca
 

 

Opis zawodu Sprzedawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Sprzedawca.

Detaliczną sprzedażą produktów zajmuje się sprzedawca. Podstawowym celem i zadaniem sprzedawcy jest sprawna i kulturalna obsługa klientów, informowanie ich o aktualnych cenach produktów i ich właściwościach. Przed rozpoczęciem pracy musi on przygotować swoje stanowisko, podczas wykonywania swoich obowiązków zapewnić bezpieczeństwo i higienę pracy oraz odpowiednie warunki sanitarne. Sprzedawcy zatrudnieni na stacjach paliw posiadają rozszerzony zakres obowiązków. Ich zadania polegają również na: serwowaniu dań typu „fast-food” oraz napojów, wlaniu paliwa do baku, upewnieniu się, że dany zbiornik posiada atest oraz na pobieraniu próbek paliwa dostarczonego przez cysternę. Praca sprzedawcy z reguły odbywa się według ustalonego wcześniej grafiku, w systemie zmianowym. Sprzedawca pracuje przeważnie 8 godzin dziennie, ale nie dłużej niż 12 z wykluczeniem niedzieli dni świątecznych. Zawód ten jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem, gdyż sprzedawca jest codziennie rozliczany na podstawie raportów sprzedaży.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia