Podanie o pracę Stolarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Stolarz

Podanie o pracę Stewardesa
1 lipca 2018
Podanie o pracę Stolarz Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Stolarz

Wzór podania o pracę dla Stolarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Stolarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Stolarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Stolarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stolarza:

CV Stolarz | List motywacyjny Stolarz
 

 

Opis zawodu Stolarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Stolarz.

Stolarz zajmuje się wykonywaniem, montowaniem i naprawianiem mebli użytkowych, mebli artystycznych, elementów stolarki budowlanej, skrzyń, trumien, instrumentów muzycznych, raz oraz wyrobów galanterii drzewnej, zarówno dekoracyjnej, użytkowej, jak i technicznej. Do jego zadań należy precyzyjne wycinanie i łączenie poszczególnych elementów z drewna lub materiałów drewnopochodnych. Kolejny etap jego pracy to oklejanie fornirem, płytami laminowanymi, szlifowanie, heblowanie i lakierowanie powierzchni oraz montowanie ich w miejscu przeznaczenia. Swoje zadania stolarz wykonuje przy pomocy pilarek, strugarek, frezarek, czopiarek, wiertarek i szlifierek, a także pił, dłut, świdrów, strug i materiałów ściernych. Codzienna praca stolarza nie trwa dłużej niż 9 godzin. Czasem wielkość i termin zlecenia wymusza konieczność pracy w dni wolne. Zadania stolarza wykonywane są samodzielnie i okresowo są nadzorowane. Zawód ten wymaga pracy w odzieży roboczej oraz stosowania ochronnych maseczek i ochronników słuchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia