Podanie o pracę Stolarz Budowlany | StartCV.pl

Podanie o pracę Stolarz Budowlany

Podanie o pracę Stolarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Strażak
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Stolarz Budowlany

Wzór podania o pracę dla Stolarza Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Stolarza Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Stolarza Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Stolarza Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stolarza Budowlanego:

CV Stolarz Budowlany | List motywacyjny Stolarz Budowlany
 

 

Opis zawodu Stolarz Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Stolarz Budowlany.

Zawód stolarza budowlanego polega na wykonywaniu, demontażu elementów zużytych i montażu różnych elementów drewnianych potrzebnych do wykończenia budynków. Efektem pracy stolarza są: okna, drzwi, posadzki, okładziny ścian, ścianki działowe, schody oraz meble. Do podstawowych zadań stolarza budowlanego należy wytwarzanie i wykonywanie elementów stolarki budowlanej oraz osadzenie ich we właściwym miejscu budynku. Każda z czynności przez niego wykonywanych wymaga rzetelnej wiedzy z zakresu rodzajów materiałów drzewnych, ich właściwości i wad, a także ze sposobów przycinania i montowania elementów. Specjalizacjami występującymi w tym zawodzie są: stolarz warsztatowy, montażysta, posadzkarz, szkutnik oraz stolarz taboru kolejowego. Czynności wykonywane przez stolarza budowlanego są jedynie ogólnie kontrolowane przez majstra lub kierownika budowy. Z efektów swojej pracy rozliczane jest podczas odbioru technicznego. Praca stolarza odbywa się najczęściej w dzień, choć może zdarzyć się konieczność pracy w systemie zmianowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia