Podanie o pracę Strażak | StartCV.pl

Podanie o pracę Strażak

Podanie o pracę Stolarz Budowlany
1 lipca 2018
Podanie o pracę Strażnik Miejski
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Strażak

Wzór podania o pracę dla Strażaka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Strażaka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Strażaka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Strażaka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Strażaka:

CV Strażak | List motywacyjny Strażak
 

 

Opis zawodu Strażak

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Strażak.

Zadania strażaka zależą w dużej mierze od rodzaju akcji ratowniczej w jakiej uczestniczy. Najczęstszymi zdarzeniami wymagającymi obecności strażaków są: pożary, wypadku komunikacyjne, katastrofy budowlane oraz wypadki z udziałem niebezpiecznych środków chemicznych. Osoba wykonująca ten zawód, może zajmować stanowisko ratownika lub młodszego ratownika. Obowiązki tych dwóch stanowisk nie różnią się znacząco. Zasadniczą różnicą jest to, że najczęściej bardziej odpowiedzialne i niebezpieczne zadania wykonuje jednak ratownik. Strażak powinien także dbać o sprawność i gotowość sprzętu niezbędnego podczas akcji ratowniczych. Strażak musi wypełniać swoje obowiązki bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jest to praca zmianowa, działająca w systemie 24/48, przy czym dyżur podzielony jest na dwa zasadnicze etapy, trwające każdy po 8 godzin. Pierwszy z nich przeznacza się na ćwiczenia i konserwację sprzętu, drugi to czas na rekreację i samokształcenie. Ostatni natomiast przeznacza się na wypoczynek. Strażak musi zachować gotowość do wyjazdu przez cały czas trwania dyżuru.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia