Podanie o pracę Strażnik Miejski | StartCV.pl

Podanie o pracę Strażnik Miejski

Podanie o pracę Strażak
1 lipca 2018
Podanie o pracę Szatniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Strażnik Miejski

Wzór podania o pracę dla Strażnika Miejskiego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Strażnika Miejskiego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Strażnika Miejskiego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Strażnika Miejskiego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Strażnika Miejskiego:

CV Strażnik Miejski | List motywacyjny Strażnik Miejski
 

 

Opis zawodu Strażnik Miejski

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Strażnik Miejski.

Osobą, będącą pracownikiem samorządowej, umundurowanej formacji powołanej przez Radę Miasta jest strażnik miejski. Jest on odpowiedzialny za zapewnienie spokoju i porządku w miejscach publicznych, a także środkach komunikacji miejskiej oraz w ruchu ulicznym. Jego najważniejszym obowiązkiem jest interwencja w przypadku sytuacji zagrożenia życia, zdrowia lub mienia. Oprócz tego zakres jego obowiązków obejmuje przeciwdziałanie wandalizmowi, likwidowanie handlu ulicznego, doprowadzanie nietrzeźwych do izby wytrzeźwień oraz egzekwowanie przepisów prawa drogowego. Jako pracownik formacji samorządowej, strażnik miejski może również konwojować na rzecz gminy, dokumenty oraz przedmioty wartościowe i pieniądze. Czas pracy strażnika miejskiego jest ustalany według grafiku i najczęściej nie przekracza 8 godzin pracy. Podstawą umundurowania osoby pracującej dla Straży Miejskiej jest błękitna koszula, granatowa służbowa kurtka oraz ciemnogranatowa czapka ze specjalnym znaczkiem orła. Na kurtce natomiast emblemat gminy i znak identyfikacyjny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia