Podanie o pracę Szatniarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Szatniarz

Podanie o pracę Strażnik Miejski
1 lipca 2018
Podanie o pracę Szewc
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Szatniarz

Wzór podania o pracę dla Szatniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Szatniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Szatniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Szatniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szatniarza:

CV Szatniarz | List motywacyjny Szatniarz
 

 

Opis zawodu Szatniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Szatniarz.

Osoba ubiegająca się o posadę szatniarza musi być odpowiedzialna, uprzejma i miła. Goście pozostawiający swoje rzeczy w szatni wierzą, że są one tam bezpieczne. W momencie przyjmowania garderoby gościa szatniarz wydaje brelok z numerem odpowiadającym wieszakowi na którym wiesza tą odzież. Kiedy klient opuszcza lokal szatniarz pobiera od niego brelok, wydaję garderobę oraz bagaż jeżeli takowy był i pobiera opłatę za przechowywanie pozostawionego mienia. Nie we wszystkich instytucjach mienia publicznego pobierana jest opłata za świadczone usługi szatniarskie, ale czasem się zdarza. W urzędach szatniarz często pełni rolę portiera. W sezonie letnim gdy raczej nie pozostawia się garderoby na przechowanie, szatniarz pełni funkcję ochrony budynku oraz wykonuje prace naprawcze. Czas pracy szatniarza uzależniony jest od tego w jakim sektorze dana osoba pracuje, czy są to urzędy, czy szpitale, czy kawiarnie bądź restauracje. Czas pracy średnio waha się od 4 do 12 godzin na dobę. W sektorze publicznym czyli w urzędach czas pracy jest raczej stały, natomiast w sektorze prywatnym są one zmienne. Praca zazwyczaj odbywa się w systemie zmianowym, a pora wykonywania pracy jest uzależniona od tego gdzie szatnia się znajduje.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia