Podanie o pracę Szewc | StartCV.pl

Podanie o pracę Szewc

Podanie o pracę Szatniarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Szklarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Szewc

Wzór podania o pracę dla Szewca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Szewca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Szewca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Szewca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szewca:

CV Szewc | List motywacyjny Szewc
 

 

Opis zawodu Szewc

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Szewc.

Szewc naprawiacz jest zawodem typowo usługowym. Miejscem zatrudnienia jest najczęściej zakład szewski lub spółdzielnia, choć coraz częściej szewcy zakładają własną działalność gospodarczą i pracują na własny koszt. Szewc naprawiacz ma za zadanie rozpoznać rodzaj uszkodzenia obuwia i zdecydować o sposobie jego naprawy. Ma on najczęściej do czynienia z oderwanym lub zdartym obcasem, pękniętą podeszwą lub zdartą zelówką. Może się zdarzyć, że szewc naprawiacz otrzyma zlecenie wykonania obuwia. Musi wówczas zdjąć miarę z obu nóg klienta, przygotować i wyciąć odpowiedniej wielkości i kształtów poszczególne elementy oraz skleić lub zbić je ze sobą. Ostatni etap jego prac obejmuje wykończenie spodów, mocowanie sprzączek, guziczków oraz szlifowanie skóry. Dzień pracy szewca nie trwa z reguły dłużej niż 8 godzin dziennie i najczęściej są to godziny stałe. Jego zajęcie ma charakter rutynowy. Szewc jest w pełni odpowiedzialny za jakość wykonanego zlecenia i jeżeli należy do cechu szewców, za to co robi odpowiada materialnie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia