Podanie o pracę Szklarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Szklarz

Podanie o pracę Szewc
1 lipca 2018
Podanie o pracę Szlifierz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Szklarz

Wzór podania o pracę dla Szklarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Szklarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Szklarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Szklarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szklarza:

CV Szklarz | List motywacyjny Szklarz
 

 

Opis zawodu Szklarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Szklarz.

Osoba zatrudniona na stanowisku szklarza wykorzystuje w swojej pracy różnorodne narzędzia i urządzenia. Najbardziej popularnymi są: nóż widiowy, formy metalowe do dmuchania, rury miedziane w oprawie, tuleje i stożki do obróbki szlifów, przybory miernicze, palniki gazowe, szlifierki, kompresor, mała tokarka oraz piec hartowniczy. Zadania szklarza uzależnione są od jego specjalności. Jeżeli zajmuje się on szkłem płaskim, wówczas jego zadaniem jest przygotowanie i montowanie szyb w oknach, drzwiach, ścianach wystawowych, świetlikach, meblach i samochodach. Natomiast w przypadku szklarza szkła laboratoryjnego, zakres obowiązków poszerza się o specjalistyczne procedury i czynności związane z formowaniem i profilowaniem rur szklanych. Szklarz jest w pełni odpowiedzialny za efekty swoich działań. Podlega on stałemu nadzorowi, którego dokonuje mistrz fachu lub właściciel zakładu rzemieślniczego. W przypadku zakładów wytwarzających szkło laboratoryjne, prace szklarza kontrolują specjaliści kontroli technicznej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia