Podanie o pracę Szlifierz | StartCV.pl

Podanie o pracę Szlifierz

Podanie o pracę Szklarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Szlifierz Metali
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Szlifierz

Wzór podania o pracę dla Szlifierza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Szlifierza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Szlifierza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Szlifierza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szlifierza:

CV Szlifierz | List motywacyjny Szlifierz
 

 

Opis zawodu Szlifierz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Szlifierz.

Do podstawowych zadań szlifierza należy: pomiar kamienia, naszkicowanie projektowanego wzoru, cięcie kamienia oraz jego szlifowanie. Wszystkie te czynności mają na celu nadanie kamieniowi pożądanej wielkości, kształtu, walorów artystycznych i estetycznych. Podstawowymi narzędziami wykorzystywanymi w pracy szlifierza są: suwmiarki, frezy, pilniki, piłki i tarcze ścierne małych rozmiarów, pasy polerownicze oraz tzw. kołki, na których osadzany jest obrabiany kamień. Wszystkie zadania szlifierza muszą być wykonywane precyzyjnie, w czym pomagają mu wyostrzone zmysły wzroku, słychu i dotyku. Niezwykle pomocna jest pozycja siedząca, w której prawie zawsze pracuje szlifierz. Godziny pracy szlifierza są najczęściej stałe, a dzienny czas jego pracy nie przekracza 8 godzin. W przypadku samozatrudnieniu, szlifierz sam reguluje czas swojej pracy. Z uwagi na specyfikę zawodu, szlifierz wykonuje swoje obowiązki jedynie w ciągu dnia. Choć czynności wykonywane przez niego są jednostajne, to jednak każdy kamień wymaga indywidualnego podejścia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia