Podanie o pracę Szlifierz Metali | StartCV.pl

Podanie o pracę Szlifierz Metali

Podanie o pracę Szlifierz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Szwaczka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Szlifierz Metali

Wzór podania o pracę dla Szlifierza Metali został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Szlifierza Metali zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Szlifierza Metali można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Szlifierza Metali

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szlifierza Metali:

CV Szlifierz Metali | List motywacyjny Szlifierz Metali
 

 

Opis zawodu Szlifierz Metali

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Szlifierz Metali.

Szlifierz metali może dokonywać obróbki takich elementów jak: wałki i otwory, płaszczyzny, korpusy, wały korbowe, koła zębate, narzędzia, elementy gwintowane oraz elementy o wewnętrznych i zewnętrznych powierzchniach stożkowatych. Jego działania wykonywane są najczęściej w ostatniej, wykończeniowej fazie procesu technologicznego w zakładach rzemieślniczych, naprawczych, usługowych, a także w przedsiębiorstwach przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego. Swoje zadania wykonuje on za pomocą narzędzi ściernych zamontowanych na szlifierkach, wspomagając się przy tym urządzeniami pomiarowymi. Do najważniejszych obowiązków szlifierza metali należy obróbka ścierna, polegająca na skrawaniu warstw materiału w postaci bardzo drobnych wiórów i pyłu. Praca szlifierza odbywa się zazwyczaj w stałych godzinach, najczęściej w systemie dwuzmianowym i tylko w dni powszednie. Jego obowiązki mają charakter rutynowy i podlegają nadzorowi majstra. Szlifierz metali wykonuje swoje obowiązki samodzielnie, a w przypadku niewykonania zadania zgodnie w wymogami technicznymi, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności finansowej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia