Podanie o pracę Szwaczka | StartCV.pl

Podanie o pracę Szwaczka

Podanie o pracę Szlifierz Metali
1 lipca 2018
Podanie o pracę Tancerz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Szwaczka

Wzór podania o pracę dla Szwaczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Szwaczki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Szwaczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Szwaczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szwaczki:

CV Szwaczka | List motywacyjny Szwaczka
 

 

Opis zawodu Szwaczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Szwaczka.

Głównym zadaniem szwaczki jest szycie odzieży. Efektem jej pracy są: bluzki, suknie, koszule, spodnie, żakiety, marynarki, garnitury, płaszcze, odzież sportowa i robocza, a nawet bielizna. Obowiązki szwaczki polegają na zszywaniu części materiału w odpowiednim miejscu w z góry ustalonej kolejności. Jeżeli miejscem pracy szwaczki jest duży zakład pracy, jej obowiązki ograniczają się do pojedynczej operacji w całym procesie szycia danej sztuki. Natomiast w małych zakładach osoby zatrudnione w tym fachu zajmują się produkcją sztuki odzieży od początku do końca. Oprócz zszywania poszczególnych elementów, szwaczka przyszywa także kieszenie, guziki, kołnierze, paski, a także mankiety. Praca szwaczki najczęściej odbywa się na dwie zmiany i nie trwa dłużej niż 8 godzin dziennie. W większych zakładach, czynności przez nią wykonywane są ściśle nadzorowane przez brygadzistę lub mistrza. Mniejsze zakłady dają większą swobodę. Szwaczki przeważnie występują one w roli podwładnego i są odpowiedzialne za używane przez siebie maszyny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia