Podanie o pracę Tapicer | StartCV.pl

Podanie o pracę Tapicer

Podanie o pracę Tancerz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Budownictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,17.
Loading...

Wzór podania o pracę Tapicer

Wzór podania o pracę dla Tapicera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Tapicera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Tapicera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Tapicera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tapicera:

CV Tapicer | List motywacyjny Tapicer
 

 

Opis zawodu Tapicer

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Tapicer.

Osobą zajmującą się wytwarzaniem i naprawianiem mebli tapicerowanych przeznaczonych do siedzenia i leżenia jest tapicer. Jego zadaniem jest również wykonywanie prac dekoracyjnych związanych z urządzaniem wnętrz mieszkalnych, salonów wystawowych oraz projektów scenograficznych. W zależności od zlecenia jego zadania mogą się od siebie różnić. W swojej pracy tapicer wykorzystuje takie narzędzia jak pęsety, obcęgi, młotki, igły, szpilki, nożyce, wkrętaki, a także maszyny do szycia, przeszywania, cięcia materiałów tapicerskich oraz zszywacze pneumatyczne. Wyroby tapicerskie wykonywane są na ramach wykonanych przez rzemieślników innych specjalności. Materiałami wykorzystywanymi do dekoracji mebli tapicerowanych są: skóra, materiały skóropodobne, tiule, szyfony, aksamity oraz płótna techniczne. Tapicer wykonuje swoje obowiązki najczęściej w stałych godzinach i nie dłużej niż 12 godzin dziennie. Czynności zawodowe można sklasyfikować jako zrutynizowane. Zawód ten wymaga korzystania z ubrania roboczego. Tapicer może być zarówno przełożonym, jak i podwładnym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia