Podanie o pracę Technik Budownictwa | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Budownictwa

Podanie o pracę Tapicer
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Dentystyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Budownictwa

Wzór podania o pracę dla Technika Budownictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Budownictwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Budownictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Budownictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Budownictwa:

CV Technik Budownictwa | List motywacyjny Technik Budownictwa
 

 

Opis zawodu Technik Budownictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Budownictwa.

Technik budownictwa jest pracownikiem przedsiębiorstw budowlanych, przedsiębiorstw konserwacji zabytków, administracji spółdzielni mieszkaniowych lub urzędu gminy. Do jego podstawowych obowiązków należy analizowanie dokumentacji technicznej i prowadzenie dokumentacji budowy, wykonywanie prac pomiarowych, kierowanie pracami brygady, przygotowywanie mniej skomplikowanych prac projektowych oraz prowadzenie rozliczeń za robociznę, materiały, sprzęt i maszyny. Technik budownictwa, piastujący stanowisko brygadzisty lub majstra odpowiada dodatkowo za bezpieczeństwo powierzonych mu ludzi i o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Szczegółowy zakres obowiązków zależy w dużej mierze od zajmowanego stanowiska. W związku z częstą zmianą lokalizacji budów, wymaga się od technika dyspozycyjności i ruchliwości. Czas jego pracy zależy od terminu wykonania zamówienia lub dokończenia rozpoczętych prac i nie jest dłuższy niż 12 godzin dziennie. Konieczna w tym zawodzie jest odzież robocza i ochronna.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia