Podanie o pracę Technik Dentystyczny | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Dentystyczny

Podanie o pracę Technik Budownictwa
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Elektronik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,90.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Dentystyczny

Wzór podania o pracę dla Technika Dentystycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Dentystycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Dentystycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Dentystycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Dentystycznego:

CV Technik Dentystyczny | List motywacyjny Technik Dentystyczny
 

 

Opis zawodu Technik Dentystyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Dentystyczny.

Technik dentystyczny w swojej pracy odpowiedzialny jest za wytwarzanie i naprawę protez zębowych. Swoją pracę wykonuje na zlecenie lekarza stomatologa, w trakcie bezpośredniej współpracy lub podczas leczenia pacjenta w gabinecie stomatologicznym. Jest to praca zaliczana do kategorii prac lekkich lub średnio ciężkich. Osoba pracująca na tym stanowisku musi być dokładna, precyzyjna, cierpliwa i powinna posiadać zdolności plastyczne i powinna posiadać poczucie estetyki. Technik dentystyczny w swojej pracy używa tworzyw sztucznych, materiałów ceramicznych oraz metalowych, do ich obróbki wykorzystuje szlifierkę czy wiertarkę. Obróbka materiałów protetycznych zwykle odbywa się w specjalnie przygotowanym warsztacie, wymagającym odpowiedniego przygotowania i naświetlenia. Technik dentystyczny pracuje średnio od 4 do 8 godzin dziennie, godziny jego pracy są raczej stałe i zależą od liczby i rodzaju zleceń. Pracuje jedynie w ciągu dnia, bo światło dzienne jest najlepsze do wykonywania tego zawodu. Pracuje tylko w dni powszednie, weekendy i święta ma wolne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia