Podanie o pracę Technik Elektronik | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Elektronik

Podanie o pracę Technik Dentystyczny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Elektryk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Elektronik

Wzór podania o pracę dla Technika Elektronika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Elektronika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Elektronika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Elektronika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Elektronika:

CV Technik Elektronik | List motywacyjny Technik Elektronik
 

 

Opis zawodu Technik Elektronik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Elektronik.

Zakres obowiązków technika elektronika zależy w dużej mierze od stanowiska i miejsca zatrudnienia. Jeżeli pracuje on w zakładzie produkcyjnym, jego zadania polegają na nadzorowaniu montażu podzespołów, który wykonywany jest najczęściej przez automaty montażowe, sprawdzaniu parametrów podzespołu oraz kontroli jakości gotowych urządzeń. Technik zajmujący się serwisem urządzeń, lokalizuje uszkodzony element, wymienia go oraz sprawdza poprawność działania. Dodatkowo, jeśli to konieczne, zajmuje się on wprowadzeniem danych utraconych w wyniku awarii. Obowiązkiem pracowników zatrudnionych w działach konstrukcyjnych jest projektowanie nowych układów elektronicznych i ich testowanie. Technik elektronik pracuje najczęściej w systemie jednozmianowym, szczególnie jeśli zatrudniony jest w zakładzie produkcyjnym. Pracownicy zajmujący się serwisem pracują samodzielnie, bardzo często w godzinach popołudniowych, kiedy to klienci są w domu. W tym wypadku konieczne jest przemieszczanie się na małe odległości.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia