Podanie o pracę Technik Elektryk | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Elektryk

Podanie o pracę Technik Elektronik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Farmaceutyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Elektryk

Wzór podania o pracę dla Technika Elektryka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Elektryka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Elektryka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Elektryka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Elektryka:

CV Technik Elektryk | List motywacyjny Technik Elektryk
 

 

Opis zawodu Technik Elektryk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Elektryk.

Technik elektryk zajmuje się przede wszystkim montażem sieci elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych, a także ich konserwacją i naprawą. Technik elektryk może zajmować różne stanowiska. Od konserwatora sieci, elektroinstalatorstwo budowlane, nadzór i konserwację instalacji elektrycznych stanowisk pracy i urządzeń gospodarstwa domowego, poprzez naprawę elektronarzędzi, obliczanie uzwojeń silników elektrycznych, aż po kontrolę przekaźników zabezpieczających urządzenia elektryczne oraz naprawę uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej. Najczęściej wykorzystywanymi w tym zawodzie narzędziami są: wkrętarki , klucze, obcęgi mierniki. Większość narzędzi ręcznych zabezpieczona jest przed przebiciem materiałami elektroizolacyjnymi. Czas pracy technika elektryka mieści się w granicach od 6 do 9 godzin dziennie. Z reguły nie są to godziny stałe. Technik elektryk podlega nadzorowi. Najczęściej jest on podwładnym inżyniera elektryka. W przypadku tego zawodu niefachowość może doprowadzić do utraty prawa do wykonywania zawodu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia