Podanie o pracę Technik Farmaceutyczny | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Farmaceutyczny

Podanie o pracę Technik Elektryk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Geodeta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Farmaceutyczny

Wzór podania o pracę dla Technika Farmaceutycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Farmaceutycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Farmaceutycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Farmaceutycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Farmaceutycznego:

CV Technik Farmaceutyczny | List motywacyjny Technik Farmaceutyczny
 

 

Opis zawodu Technik Farmaceutyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Farmaceutyczny.

Technicy farmaceutyczni dość często zatrudniani są w laboratoriach analizy chemicznej, gdzie przeprowadzają analizę jakościową i ilościową dla poszczególnych składników danych leków. Mogą być zatrudniani w laboratorium bakteriologicznym, tam technik prowadzi kontrolę obecności bakterii w surowcu do produkcji leków, obecności drobnoustrojów w pomieszczeniach i na urządzeniach produkcyjnych. Może również być zatrudniony w pracowni w której przeprowadza się skuteczność leku czyli w przypadkach produkcji antybiotyków bada się skuteczność działania bakteriobójczego. Zakres czynności technika farmaceutycznego w przemyśle może być szeroki. W dużej mierze zależy to głównie od działu w którym jest zatrudniony od stanowiska i wyposażenia technicznego danego zakładu. Dość często technicy zatrudniani są w przyzakładowych laboratoriach kontroli leku. Technik zatrudniony w aptece pracuje zazwyczaj od 6 do 8 godzin dziennie. W aptekach całodobowych i punktach aptecznych prowadzona jest praca zmianowa, a w aptekach szpitalnych praca jest jednozmianowa zazwyczaj od godziny 8 do godziny 15. W przemyśle i w laboratoriach oraz hurtowniach praca trwa 8 godzin i może być jedno lub wielozmianowa wszystko jest uzależnione od zakładu pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia