Podanie o pracę Technik Geodeta | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Geodeta

Podanie o pracę Technik Farmaceutyczny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Górnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Geodeta

Wzór podania o pracę dla Technika Geodety został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Geodety zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Geodety można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Geodety

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Geodety:

CV Technik Geodeta | List motywacyjny Technik Geodeta
 

 

Opis zawodu Technik Geodeta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Geodeta.

Zasadniczym zadaniem technika geodety jest wykonywanie pomiarów w terenie i dostarczanie ich wyników w celu wykonania odpowiednich map lub do aktualizacji map istniejących. Wyniki jego pracy wykorzystywane są w pracach związanych z planowaniem przestrzennym, a także w budownictwie, górnictwie, przemyśle, eksploatacji kolei i dróg oraz w rolnictwie i leśnictwie. Praca geodety rozpoczyna się od przeprowadzenia wywiadu i dokonania pomiarów. W tym celu, geodeta używa specjalistycznych przyrządów, a mianowicie: dalmierzy, teodolitów i niwelatorów. Mapy muszą być wykonywane w odpowiedniej skali, a do ich wykonania geodeta wykorzystuje rapidografy, grafiony, zerowniki, rylce, szablony, linijki tusz. Czas pracy technika geodety wynosi około 8 godzin dziennie i z reguły jest to stała pora. W przypadku prac polowych czas ten może ulec wydłużeniu, choć wykonywane są tylko w ciągu dnia. Jego praca ma charakter rutynowy, choć każdy pomiar jest inny. Geodeta odpowiada za powierzony mu sprzęt i urządzenia. Może być zarówno przełożonym jak i podwładnym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia