Podanie o pracę Technik Hutnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Hutnik

Podanie o pracę Technik Górnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Hydrolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Hutnik

Wzór podania o pracę dla Technika Hutnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Hutnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Hutnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Hutnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Hutnika:

CV Technik Hutnik | List motywacyjny Technik Hutnik
 

 

Opis zawodu Technik Hutnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Hutnik.

Zawód technika hutnika związany jest z otrzymywaniem stali z rud żelaza i złomu oraz z przeróbką plastyczną w walcowniach i kuźniach. Produktem takiej przeróbki są wyroby gotowe i półwyroby. Hutnik może zajmować różne stanowiska i tym samym pełnić różne obowiązki. Jako technolog, zajmuje się czysto teoretyczną stroną procesu technologicznego i nadzorem nad przebiegiem tegoż procesu. Kolejne stanowiska związane są z przygotowaniem materiałów wsadowych oraz czynnym udziałem w procesie walcowania. Jednym z obowiązków technika hutnika, zatrudnionego jako specjalista normowania pracy, jest określenie czasowej normy wykonania wyrobu oraz ustalanie normogodzin. Czas pracy technika hutnika wynosi do 9 godzin dziennie. Jest to zajęcie zmianowe. Większość obowiązków przez niego wykonywanych ma charakter rutynowy, choć zdarzają się wyjątki. Zawód ten związany jest z pracą na terenie jednego zakładu. Wyjazdów służbowych wymagają regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje i wprowadzające zmiany technologiczne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia