Podanie o pracę Technik Hydrolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Hydrolog

Podanie o pracę Technik Hutnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Leśnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Hydrolog

Wzór podania o pracę dla Technika Hydrologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Hydrologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Hydrologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Hydrologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Hydrologa:

CV Technik Hydrolog | List motywacyjny Technik Hydrolog
 

 

Opis zawodu Technik Hydrolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Hydrolog.

Czynności wykonywane przez technika hydrologa mają na celu ocenę czasowej i przestrzennej zmienności zasobów wodnych. Jego zadaniem jest dokonywanie różnego rodzaju pomiarów wielkości i objętości zbiorników i cieków wodnych, regularny pomiar stanu wód, pomiar prędkości i natężenia wody, pobieranie i badanie osadów z dna jezior, badanie rumowiska rzecznego oraz obserwacja i pomiar zjawisk lodowych. Jedną z czynności wykonywanych przez technika hydrologa jest cykliczny przegląd i wykonywanie bieżących napraw sprzętu i narzędzi przez niego używanych. Narzędziami wykorzystywanymi przez hydrologów są: taśma pomiarowa, lina stalowa, teodolit, sekstans, sonda rzeczna, łata wodowskazowa, limnigraf, młynek hydrometryczny, batometry, łapaczki i czerpaki. Praca technika hydrologa nie trwa dłużej niż 9 godzin dziennie i z reguły wykonywana jest w ciągu dnia. Wyjątek stanowią sytuacje stwarzające zagrożenie powodziowe lub fakt pełnienia dyżuru w stacji hydrologiczno- meteorologicznej. Technik hydrolog może być zarówno przełożonym, jak i podwładnym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia