Podanie o pracę Technik Optyk | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Optyk

Podanie o pracę Technik Ogrodnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Ortopeda
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Optyk

Wzór podania o pracę dla Technika Optyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Optyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Optyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Optyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Optyka:

CV Technik Optyk | List motywacyjny Technik Optyk
 

 

Opis zawodu Technik Optyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Optyk.

Technik optyk w pracy zajmuje się wykonywaniem okularów korekcyjnych oraz naprawą i serwisowaniem używanych modeli. Optyk przyjmuje zlecenia klientów, dobiera odpowiedni rozmiar szkieł oraz opraw, następnie przystępuje do realizacji zlecenia zgodnie z zebraną specyfikacją i receptą od lekarza, w której zawarte są parametry szkieł. Najważniejszym elementem w pracy technika jest właściwe przygotowanie szkieł oraz poprawne umieszczenie ich w oprawie. Ze względu na duża precyzję wykonania okularów do pracy nadają się tylko osoby posiadające bardzo dobrą koordynację ruchową, doświadczenie w wytwarzaniu elementów precyzyjnych oraz cierpliwe. Technik optyk pełni również funkcję doradczą, gdzie pomaga w prawidłowym doborze opraw i rozmiaru soczewek. Praca optyka wykonywana jest w stałych godzina po 8 godzin dziennie. Najczęściej jest to praca od poniedziałku do piątku. Praca nie wymaga wyjazdów służbowych. Mogą się pojawić jedynie wyjazdy na szkolenia związane z wprowadzaniem nowych technologii i narzędzi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia