Podanie o pracę Technik Ortopeda | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Ortopeda

Podanie o pracę Technik Optyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Poligraf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Ortopeda

Wzór podania o pracę dla Technika Ortopedy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Ortopedy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Ortopedy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Ortopedy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Ortopedy:

CV Technik Ortopeda | List motywacyjny Technik Ortopeda
 

 

Opis zawodu Technik Ortopeda

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Ortopeda.

Praca technika ortopedy polega na wykonywaniu protez lub ortez dla pacjentów z problemami w poruszaniu się lub wymagają uzupełnienia brakujących kończyn. Praca wykonywana jest w pracowniach ortopedycznych lub w szpitalach i przychodniach rehabilitacyjnych. Osoby na tym stanowisku współpracują z lekarzami oraz rehabilitantami. Razem dokonują badań i dobierają odpowiednią protezę dla danego pacjenta. Praca nie należy do ciężkich, jednak od kandydatów wymagane są duże zdolności manualne, dokładność, spokój i cierpliwość. Wszystkie elementy protez i ortez muszą być wykonane z największą starannością i mistrzowską precyzją. Od jakości wykonania wszystkich elementów protezy zależy późniejsze funkcjonowanie pacjenta. Ortopeda pracuje przeważnie w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie. W zależności od zajmowanego stanowiska może nadzorować pracę podległych mu pracowników lub pracować indywidualnie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia