Podanie o pracę Technik Pożarnictwa | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Pożarnictwa

Podanie o pracę Technik Poligraf
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Rolnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Pożarnictwa

Wzór podania o pracę dla Technika Pożarnictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Pożarnictwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Pożarnictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Pożarnictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Pożarnictwa:

CV Technik Pożarnictwa | List motywacyjny Technik Pożarnictwa
 

 

Opis zawodu Technik Pożarnictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Pożarnictwa.

Do głównych zadań osoby wykonującej obowiązki technika pożarnictwa należy udział we wszelkich akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz działań interwencyjnych Państwowej Straży Pożarnej. Najczęściej zajmowanymi przez techników pożarnictwa stanowiskami są: dowódca zastępu, dyspozytor i technik do spraw kwatermistrzowskich. Oczywiście szczegółowe zadania są inne dla każdego ze stanowisk. I tak: dowódca zastępu dowodzi grupą ratowników, będącą najczęściej obsadą jednego z wozów gaśniczych. Dyspozytor ma za zadanie przyjmowanie zgłoszeń o zdarzeniach i rozporządzanie siłami i środkami jednostki. Natomiast kwatermistrz zajmuje się umundurowaniem i wyposażeniem oraz sprzętem i jego sprawnością. Warunki organizacyjne pracy technika pożarnictwa są zależne od zajmowanego stanowiska. Podobnie jak strażak, dowódca zastępu i dyspozytor pracują w systemie zmianowym 24/48, uwzględniając niedziele i święta. Technik do spraw kwatermistrzowskich wypełnia swoje obowiązki w ciągu 8 godzin pracy, najczęściej od rana i może być wezwany w celu sprawdzenia sprzętu, po akcji ratowniczej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia