Podanie o pracę Technik Rolnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Rolnik

Podanie o pracę Technik Pożarnictwa
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Rybactwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Rolnik

Wzór podania o pracę dla Technika Rolnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Rolnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Rolnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Rolnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Rolnika:

CV Technik Rolnik | List motywacyjny Technik Rolnik
 

 

Opis zawodu Technik Rolnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Rolnik.

Obowiązkiem technika rolnika jest przede wszystkim zaplanowanie, zorganizowanie i przeprowadzenie poszczególnych elementów procesu produkcyjnego. Najczęściej używanymi przez technika rolnika maszynami i urządzeniami są: pługi, brony, sadzarki, siewniki, obsypniki, wieloraki, pielniki, rozsiewacze, opryskiwacze, a także kombajny. Do jego najważniejszych zadań należy: oranie, bronowanie, sadzenie, sianie, pielenie, nawożenie oraz zbiór roślin. Specjalizacjami związanymi z tym zawodem są brygadziści: prac polowych, do spraw chemizacji, energetyki w rolnictwie, a także operator maszyn i urządzeń rolniczych. Technicy rolnicy najczęściej zatrudniani są w przedsiębiorstwach lub gospodarstwach rolnych. Przeciętny czas pracy technika rolnika wynosi 8 godzin dziennie, chociaż nie jest to zasadą. Długość dziennego czasu pracy i pora jej wykonywania uzależniona jest w dużym stopniu od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Specyfika zawodu wymusza na pracownikach konieczność pracy w dni wolne od pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia